|  Календарь 2005  |  Результаты 2005  |  Результаты 2004  |  Трассы 

Протоколы личного зачета чемпионата Украины по картингу '2005

Класс "Пионер Н - мини"

Старт номер
Фамилия, Имя
Команда, место 
Этапы
Сумма
1
3
5
7
9
I финал
II финал
I финал
II финал
I финал
II финал
I финал
II финал
I финал
II финал
место очки место очки место очки место очки место очки место очки место очки место очки место очки место очки
4
Чупінін Данііл СК "Промарматура", м. Дніпропетровськ
1
25
2
20
1
25
   
1
25
1
25
               
120
16
Куршин Дмитро ДЮСТШ, м. Київ
2
20
1
25
2
20
   
2
20
3
16
               
101
11
Ткаченко Олександр "Запоріжжя", м. Запоріжжя
3
16
4
13
3
16
   
3
16
2
20
               
81
9
Ціленко Євген ДЮСТШ, м. Київ
4
13
3
16
4
13
   
7
9
4
13
               
64
2
Красько Олександра "Десна-Карт", м. Чернігів
6
10
5
11
5
11
   
6
10
7
9
               
51
17
Таран Арсен СТК "Лтава", м. Полтава
8
8
10
6
7
9
   
4
13
5
11
               
47
14
Бочкарьов Михайло МСТЦ "Рубіж", м. Енергодар
7
9
6
10
9
7
   
14
2
9
7
               
35
5
Левицький Євген ПСТК "Святошин", м. Київ
5
11
7
9
19
0
   
9
7
10
6
               
33
13
Кальченко Віктор СЮТ, м. Лозова        
8
8
   
5
11
6
10
               
29
21
Веліченко Андрій УДЦПО "Київ-Карт", м. Київ
9
7
9
7
13
3
   
10
6
12
4
               
27
20
Карпова Анастасія "Десна-Карт", м. Чернігів        
6
10
   
8
8
8
8
               
26
18
Паскар Анастасія "Мотор-Центр", м. Чернівці
12
4
8
8
10
6
                           
18
27
Тимченко Андрій "Мотор", м. Черкаси
13
3
12
4
14
0
   
11
5
11
5
               
17
8
Проскурін Андрій "Мотор-Центр", м. Чернівці
11
5
13
3
15
0
   
12
4
14
2
               
14
61
Федоров Артур КАС "Вікторія", м. Дніпропетровськ
14
0
11
5
12
4
   
13
3
15
0
               
12
77
Сірко Олександр МСТЦ "Рубіж", м. Енергодар
10
6
15
0
17
0
                           
6
48
Коробко Павло МСТЦ "Рубіж", м. Енергодар        
11
5
                           
5
25
Малік Глєб СТК "Лтава", м. Полтава                
15
0
13
3
               
3
3
Гарус Данііл "Десна-Карт", м. Чернігів
нс
0
нс
0
18
0
                           
0
7
Горбань Євген ПСТК "Святошин", м. Київ                                        
0
84
Коробко Кирил МСТЦ "Рубіж", м. Енергодар        
16
0
                           
0
15
Легка Любов "Карт-Расінг", м. Кременчук        
20
0
                           
0